BIS 1

SEU(U)CH Goldmore’s Hold The Line

 

BIS 2

Mountjoy Unclouded Unity

 

BÄSTA HANE

ÄGARE

 

BÄSTA TIK

ÄGARE

BH 1

BIR

SEU(U)CH Goldmoore’s Hold The Line

 

BT 1

BIM

Mountjoy Unclouded Unity

Veronica Forsberg

BH 2

Wilmio’s Guns N’Roses

Britty Andersson

BT 2

SEU(U)CH Big Brazzel Born To Win

Katarina & Andrea Rosenblad

BH 3

AUCH SEU(U)CH NOUCH Rowemaris Reason To Celebrate

Lena Lindh Carlsson

BT 3

SEU(U)CH FIUCH SEVCH LP1 LP2 RLDN RLDF RLDA RLDM Mountjoy Painted Peggy

Monika Jansson

BH 4

JEUW-15 Fire’n Ice Magic Rhythm

Lotta Claësson

BT 4

Big Brazzel Daydreamer

Katarina & Andrea Rosenblad

 

JUNIORKLASS HANAR

ÄGARE

 

JUNIORKLASS TIKAR

ÄGARE

1:a

HP

Melvery Top Score

Lotta Glans

1:a

HP

Fairley Hill’s Black Edition

Inger Klaréus

2:a

 

 

2:a

HP

 

 

3:a

 

 

3:a

 

 

4:a

 

 

 

 

 

 

UNGHUNDSKLASS HANAR

ÄGARE

 

UNGHUNDSKLASS TIKAR

ÄGARE

1:a

HP

Fire’n Ice Magic Rhythm

Lotts Claësson

1:a

HP

Mountjoy Unclouded Unity

 

Bästa Unghund

Veronica Forsberg

2:a

Happy Joyrides Always Wonderful

Rickard Brolin

2:a

Hp

Mountjoy Undiluted Undine

Sofie Johansson

 

 

 

3:a

Picabo’s You Belong To Me

Malgorzata Borowiak

 

 

 

4:a

Fire’n Ice Repeat The Rhythm

Lotta Claëson

 

JAKTKLASS HANAR

ÄGARE

 

JAKTKLASS TIKAR

ÄGARE

 

Inga hanar anmälda

 

1:a

HP

 

SEU(U)CH FIUCH SEVCH LP1 LP2 RLDN RLDF RLDA RLDM Mountjoy Painted Peggy

Bästa Jaktmeriterad

Monika Jansson

 

ÖPPENKLASS HANAR

ÄGARE

 

ÖPPENKLASS TIKAR

ÄGARE

1:a

HP

Wilmios Guns N’Roses

Britty Andersson

1:a

HP

Big Brazzel Daydreamer

Katarina & Andrea Rosenblad

2:a

HP

Mountjoy Scurry Simon

Magnhild Löfstedt

2:a

HP

Hornötorpets Chokolate Dream

Per-Erik Blixt

3:a

Soluddens Wild Heart

Lotta Buske

3:a

 

 

 

 

 

 

4:a

 

 

 

CHAMPIONKLASS HANAR

ÄGARE

 

CHAMPIONKLASS TIKAR

ÄGARE

1:a

HP

SE U(U)CH Goldmoores Hold  The Line

Madelaine Nyberg

 

1:a

HP

SEU(U)CH Big Brazzel Born To Win

Katarina & Andrea Rosenblad

2:a

HP

AUCH SEU(U)CH NOCH Rowemaris Reason To Celebrate

Lena Lindh-Carlsson

2:a

HP

 

SEU(u)CH NOUCH RLDN Mountjoy Tainted Trudy

Lee Pohl & Monika Jansson

3:a

HP

SEU(U)CH SEVCH Hot Feet Claudius

Eva Wiklund

3:a

HP

SEU(U)CH RLDA RLDF RLDM SEVCH    

Fire’n Ice Rhythm Divine

Lotta Claësson

4:a

HP

SEU(U)CH Big Brazzel Higer And Higer

Camilla Pettersson

 

 

 

 

VETERANKLASS HANAR

ÄGARE

 

VETERANKLASS TIKAR

ÄGARE

 

Inga hanar anmälda

 

1:a

Hp

ElgeSEU(UCH Big Brazzel Born To Be Wildrpets

 

Bästa Veteran

Katarina & Andrea Rosenblad

 

 

 

2:a

 

SEVCH Hi-Design’s Special Edition

Camilla Jannesson

 

 

 

3:a

 

Elgentorpets Tjorven

Ingela Lundborg

 

VALPKLASS 1 HANAR

ÄGARE

 

VALPKLASS  1 TIKAR

ÄGARE

1:a

HP

Ingen hane anmäld

 

1:a

HP

Mountjoy Unclouded Unity

 

BIS 2 BIR Valp 1

Veronica Forsberg

 

VALPKLASS 2 HANAR

ÄGARE

 

VALPKLASS 2 TIKAR

ÄGARE

1:a

HP

Fire'n Ice Magic Rhythm

BIR

Lotta Claësson

1:a

HP

Fire'n Ice Celebrate The Rhythm

BIM valp 2

Marie-Louise Clöve

2:a

HP

Morkullans Smaragd

M & C Dackebro

2:a

HP

Fire'n Ice Repeat The Rhythm

Lotta Claësson

 

 

 

3:a

HP

Picabo’s You Belong To Me

Malgorzata  Borowiak

 

 

 

4:a

Fire'n Ice Rythm Of My Heart

Annika Isoniemi-Blom

 

UPPFÖDARGRUPP

ÄGARE

 

1:a

HP

Big Brazzel

Katarina & Andrea Rosenblad

 

2:a

HP

Fire’n Ice

Lotta Claësson

 

3:a

HP

 

 

 

4:a

Elgentorpet

Susanne Norman

 

 

AVELSGRUPP

ÄGARE

 

1:a

HP

RLD N

Hornötorpets Chocolate Dream

Per-Erik Blixt

 

2:a

 

 

 

 

3:a